Si te shprehet dashuria

 :: Dashnia

Shko poshtė

Si te shprehet dashuria

Mesazh  roni prej Sat Feb 23, 2008 10:31 pm

si shprehet dashuria...

ja kėshtu.

me mirė mos ia shpreh fare, por perdor strategji,

1-e para, mos i ushqe vetes se e do atė/e

2-perpiqu ti tregosh interes por pa u diktuar se interesohesh pėr te,

3-
bėhu mik/e me tė, ėshtė shumė e rėndėsishme

..,

4-hidhi veshtrime misterioze qė ta lesh te dyshosh, d.m.th., hidh gurin e fshih doren edhe pse te djeg perbrenda se e do cmendurisht..

Me mirė kėshtu sesa tia thuash cope, sepse dashuria duhet te jetė reciproke, sepse nėse nuk te pėrgjigjet duhet ti mesosh vetes se nuk te ka merituar[/i][b]kjo pe rte lehtesuar sedren dhe zemren e lenduar.Si mundeni ta shprehni dashurinė me pake fjale?!

te dua pak,,,,,,,,,,,,,,,

roni
Admin

Male Numri i postimeve : 10
Location : gjilan
Registration date : 23/02/2008

Shiko profilin e anėtarit http://palimit.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 :: Dashnia

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi