free call and sms 100%

 :: Programe

Shko poshtė

free call and sms 100%

Mesazh  Mr.HusAno prej Sat Feb 23, 2008 10:54 pm

Hyni www.wengo.com e downloadoni dhe instaloni programin pastaj me email regjistroheni...vjen konfirmimi ne email ..e konfirmoni pastaj shkoni dhe beni login tek programi dhe i keni 0.25 euro falas...Mund te thrini gati see ne cdo vend te botes Shqiperi, Kosove ne Fix Maqedoni JO ....ne disa shtete ban edhe ne mobil ( Gjermani, Itali etc etc) ..pastaj kur harxhohet aconti regjistroheni me email tjeter dhe procedura e njejte ...gjithashu edhe SMS mund te dergoni...

Mr.HusAno
Admin

Male Numri i postimeve : 17
Age : 26
Registration date : 23/02/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi